Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne "Wspólna Ziemia" - witamy na naszej stronie
Muzeum Mitologii Słowiańskiej
Biedronka Gąsienica

Aktualności

Powrót

2012-01-24 Sandry Brdy zapraszają na warsztaty

Tworzenie infrastruktury współpracy i warunków do lokalnej aktywności na obszarze powiatu chojnickiego - założenia modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Pod takim tytułem odbywać się będą warsztaty dla organizacji pozarządowych, na które zaprasza LGD "Sandry Brdy". Odbędą się one 30 stycznia w Urzędzie Gminy Chojnice.
 
Warsztaty przygotuje i przeprowadzi Ryszard Zarudzki  przy współpracy z Grażyną Wera – Malatyńską, prezesem Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Sandry Brdy.Program i treść warsztatów jest skierowana do przedstawicieli administracji publicznej, w szczególności: wójtów,  burmistrzów, pracowników administracji publicznej współpracujących z organizacjami społecznymi (np. pełnomocnikami  ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, kierowników referatów, kierowników gminnego, powiatowego, miejskiego domu kultury itp.). Z drugiej strony zapraszani są aktywnie działający przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedstawiciele aktywnych, nieformalnych  grup mieszkańców, liderzy z obszaru powiatu chojnickiego.
 
W załączeniu zamieszczamy ramowy program ośmiogodzinnych warsztatów i  arkusz zgłoszenia uczestnika. Każdy uczestnik po wysłaniu karty, na wskazany adres poczty elektronicznej  uzyska  opracowany w formie skryptu podręcznik: MODEL WSPÓPRACY ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH. Jest on podstawą realizacji poszczególnych sesji szkoleniowych realizowanych w trakcie planowanych warsztatów. Każdy uczestnik uzyska ZAŚWIADCZENIE ukończenia szkolenia.

Fotogaleria:
Pliki do pobrania:
info o warsztatach (407 kB)

Drukuj treść

Zobacz archiwum